joommaster team
Bulunduğunuz yer:

GÖRÜŞLERİNİ YAZ


GÖRÜŞLERİNİZİ YAZABİLMEK İÇİN SİTEMİZE ÜYE OLUP GİRİŞ YAPMALISINIZ. Ailemizle ilgili,sitemizle ilgili görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz. Görüşleriniz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz...Karamustafaoğlu Ailesi.


uğur yıldız     29 Mayıs 2010 03:19 | İstanbul/Bayrampaşa
Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız
selam mehmet bey ben trabzon sürmeneliyim bende kendi çapımda araştırma yaparken karşıma sizin kurduğunuz site cıktı bizde karamustafa oğullarındanız acaba bu tesadüfmü?Daha önceleri büyüklerimden duymuştum giresun ve ordu yalı köye yerleşenlerin olduğunu tabi bilemiyorum araştırmak lazım mesela size bir isim verebilirim kimya profösörü vural karamustafaoğlu akrabalarımdan soyadını değiştirmeyen kişidir.Saygılarımla

Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU     03 Nisan 2010 16:44 | Giresun
Tüm Karamustafaoğlu ailesine sitemimdir.
Neden çok az kişi siteye üye olup görüş yazar anlamadım.Dünyanın her yerindeki Karamustafalar bir araya gelse tanışsa, iyi günde kötü günde yardımlaşsa kötümü olur?Nedense herkes kendi alanında yaşamayı seviyor.Çok yanlış.Lütfen uyanış.....!!!!!

Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU     15 Kasım 2009 23:36 | İstanbul
Sitemize kaydolmakla ilgili bir sorun yok.Kaydolurken tüm satırları eksiksiz yazınız bilgileri doğru giriniz (özellikle mail adresinizi).Yazdığınız mail adresine bir aktivasyon maili gelecek onu tıklayıp üyeliğinizi aktif ederek siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz.Uygun olmayan amaç dışı üyelik kayıtları kontrol edilerek tarafımızdan silinmektedir.

Selçuk Bey şimdi gördüm Siz zaten kayıt olmuşsunuz ve üyeliğinizi aktif etmişsiniz.Aramıza Hoş geldiniz.

Selçuk Ünal     14 Kasım 2009 18:27 | Ankara
Merhaba sitemiz hayırlı olsun ama kaydolamıyoruz siteye bir sebebi var mı?

hasan emre karadeniz     15 Temmuz 2009 21:48 | kdz ereğli
ben karamustafa ailesine annanem dolayısıyla katılıyorum melek karamustafa kendisi fatsa yalıköy 1900 yılı doğumlu kardeşi yakup karamustafa diğer kardeşleride var ama ben tanımıyorum açıkcası bilgi verirseniz sevinirim annanemin eşi mehmet sabit nihat duran teşekkürler emre karadeniz kdz ereğli


7
Defterdeki Yazılar
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

KARAMUSTAFAOĞLU GRUP Şirketlerimizi incelemek için resmi tıklayınız

Reklam

KMOSigorta Acenteliği

Reklam

Ytong

Reklam